Tatlıses Çiğ Köfte Giresun ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Giresun Merkez ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Giresun Merkez çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tatlıses Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Kapu Mah. Topal Sok. 16/A Giresun Merkez, Giresun şeklindeyken, telefon numarası 0454 202 02 22 şeklindedir. Firmality ile Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte, Giresun Merkez çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tatlıses Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tatlıses Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Tatlıses Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0454 202 02 22 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Tatlıses Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte konumu nerededir?

Tatlıses Çiğ Köfte konumu Kapu Mah. Topal Sok. 16/A Giresun Merkez, Giresun adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Tatlıses Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Giresun > Merkez > Çiğ Köfte > Tatlıses Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi