Tatlıses Çiğ Köfte Hatay ilimizin Kırıkhan ilçesinde bulunmaktadır. Hatay Kırıkhan ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay Kırıkhan çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tatlıses Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Barbaros Mah. Kanatlı Cad. 255/B Kırıkhan, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0326 344 63 00 şeklindedir. Firmality ile Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte, Hatay Kırıkhan çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tatlıses Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tatlıses Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Tatlıses Çiğ Köfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0326 344 63 00 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Tatlıses Çiğ Köfte Barbaros Mah. Kanatlı Cad. 255/B Kırıkhan, Hatay adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > Kırıkhan > Çiğ Köfte > Tatlıses Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi