Tatlıses Çiğ Köfte Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tatlıses Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Şehitmustafa Mah. Şehit Cengiz Topel Cad. Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 624 06 66 şeklindedir. Firmality ile Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tatlıses Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tatlıses Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Tatlıses Çiğ Köfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0324 624 06 66 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte konumu nerededir?

Tatlıses Çiğ Köfte konumu Şehitmustafa Mah. Şehit Cengiz Topel Cad. Tarsus, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Tatlıses Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Tatlıses Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi