Tatlıses Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tatlıses Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan selim Blv. 108 Dk:77 Beykent, Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 855 75 57 şeklindedir. Firmality ile Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tatlıses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tatlıses Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tatlıses Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Tatlıses Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0212 855 75 57 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Tatlıses Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Tatlıses Çiğ Köfte adresi Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan selim Blv. 108 Dk:77 Beykent, Beylikdüzü, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Tatlıses Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Tatlıses Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi