Tatlıses Çiğköfte Gümüşhane ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Gümüşhane Merkez ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gümüşhane Merkez çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tatlıses Çiğköfte

Tam adres bilgisi Karaer Mah. Atatürk Cad. 19/B Gümüşhane Merkez, Gümüşhane şeklindeyken, telefon numarası 0456 213 58 00 şeklindedir. Firmality ile Tatlıses Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tatlıses Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte, Gümüşhane Merkez çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tatlıses Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tatlıses Çiğköfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Tatlıses Çiğköfte iletişim numarası 0456 213 58 00 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Tatlıses Çiğköfte Karaer Mah. Atatürk Cad. 19/B Gümüşhane Merkez, Gümüşhane adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gümüşhane > Merkez > Çiğ Köfte > Tatlıses Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi