Tatlıses Çiğköfte İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tatlıses Çiğköfte

Tam adres bilgisi Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Çandarlı Sok. 2 Beyaz Park Evleri Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 873 73 25 şeklindedir. Firmality ile Tatlıses Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tatlıses Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tatlıses Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tatlıses Çiğköfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Tatlıses Çiğköfte ile irtibata geçmek için, 0212 873 73 25 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Tatlıses Çiğköfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte nasıl gidilir?

Tatlıses Çiğköfte Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Çandarlı Sok. 2 Beyaz Park Evleri Beylikdüzü, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Tatlıses Çiğköfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Tatlıses Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi