Tatlıses Çiğköfte İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tatlıses Çiğköfte

Tam adres bilgisi Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Çandarlı Sok. 2 Beyaz Park Evleri Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0532 331 28 37 şeklindedir. Firmality ile Tatlıses Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tatlıses Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tatlıses Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tatlıses Çiğköfte iletişim hattı nedir?

Tatlıses Çiğköfte, iletişim hattı 0532 331 28 37 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Tatlıses Çiğköfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Tatlıses Çiğköfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Tatlıses Çiğköfte adresi Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Çandarlı Sok. 2 Beyaz Park Evleri Beylikdüzü, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Tatlıses Çiğköfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Tatlıses Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi