Tavuk Press Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Tavuk Press

Tam adres bilgisi Sümer Mah. 69055 Sok. 3 Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 224 15 16 şeklindedir. Firmality ile Tavuk Press konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tavuk Press konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tavuk Press konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tavuk Press, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tavuk Press hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tavuk Press telefon numarası nedir?

Tavuk Press kayıtlarımıza göre telefon numarası 0322 224 15 16 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Tavuk Press nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Tavuk Press Sümer Mah. 69055 Sok. 3 Seyhan, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Tavuk Press

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi