Tombik Döner Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunmaktadır. Adana Çukurova ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Çukurova dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Tombik Döner

Tam adres bilgisi Beyazevler Mah. 80053. Sok. 2/A K:Zemin Çukurova, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 225 26 00 şeklindedir. Firmality ile Tombik Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tombik Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tombik Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tombik Döner, Adana Çukurova dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tombik Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tombik Döner irtibat numarası nedir?

Tombik Döner, irtibat numarası 0322 225 26 00 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Tombik Döner detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Tombik Döner yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Tombik Döner yol tarifi için Beyazevler Mah. 80053. Sok. 2/A K:Zemin Çukurova, Adana olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Tombik Döner detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Çukurova > Dönerciler > Tombik Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi