Üniversiteli Çiğ Köfteci Bayburt ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Bayburt Merkez ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Bayburt Merkez çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Üniversiteli Çiğ Köfteci

Tam adres bilgisi Şeyhhayran Mah. Türkistan Cad. 18/D Bayburt Merkez, Bayburt şeklindeyken, telefon numarası 0458 211 94 74 şeklindedir. Firmality ile Üniversiteli Çiğ Köfteci konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Üniversiteli Çiğ Köfteci konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Üniversiteli Çiğ Köfteci konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Üniversiteli Çiğ Köfteci, Bayburt Merkez çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Üniversiteli Çiğ Köfteci hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Üniversiteli Çiğ Köfteci irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Üniversiteli Çiğ Köfteci ile irtibata geçmek için, 0458 211 94 74 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Üniversiteli Çiğ Köfteci detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Üniversiteli Çiğ Köfteci konumu nerededir?

Üniversiteli Çiğ Köfteci konumu Şeyhhayran Mah. Türkistan Cad. 18/D Bayburt Merkez, Bayburt adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Üniversiteli Çiğ Köfteci detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Bayburt > Merkez > Çiğ Köfte > Üniversiteli Çiğ Köfteci

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi