Urfa Sofrası Döner Salonu Adana ilimizin Yüreğir ilçesinde bulunmaktadır. Adana Yüreğir ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Yüreğir dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Urfa Sofrası Döner Salonu

Tam adres bilgisi Dadaloğlu Mah. Şehit Jandarma Er Mustafa Göksal Cad. 14 Yüreğir, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 328 14 15 şeklindedir. Firmality ile Urfa Sofrası Döner Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Urfa Sofrası Döner Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Urfa Sofrası Döner Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Urfa Sofrası Döner Salonu, Adana Yüreğir dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Urfa Sofrası Döner Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Urfa Sofrası Döner Salonu iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Urfa Sofrası Döner Salonu iletişim numarası 0322 328 14 15 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Urfa Sofrası Döner Salonu konumu nerededir?

Urfa Sofrası Döner Salonu konumu Dadaloğlu Mah. Şehit Jandarma Er Mustafa Göksal Cad. 14 Yüreğir, Adana adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Urfa Sofrası Döner Salonu detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Yüreğir > Dönerciler > Urfa Sofrası Döner Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi