Yakamoz Çiğköfte Giresun ilimizin Tirebolu ilçesinde bulunmaktadır. Giresun Tirebolu ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Giresun Tirebolu çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Yakamoz Çiğköfte

Tam adres bilgisi Hamam Mah. Amiral Şükrü Okan Cad. 180/A Tirebolu, Giresun şeklindeyken, telefon numarası 0454 431 00 19 şeklindedir. Firmality ile Yakamoz Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yakamoz Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yakamoz Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yakamoz Çiğköfte, Giresun Tirebolu çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yakamoz Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yakamoz Çiğköfte telefon numarası kaçtır?

Yakamoz Çiğköfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0454 431 00 19 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Yakamoz Çiğköfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Yakamoz Çiğköfte adresi Hamam Mah. Amiral Şükrü Okan Cad. 180/A Tirebolu, Giresun ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Yakamoz Çiğköfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Giresun > Tirebolu > Çiğ Köfte > Yakamoz Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi