Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi

Tam adres bilgisi Altıntepe Mah. Bağdat Cad. 41/E Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 366 60 70 şeklindedir. Firmality ile Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi telefon numarası kaçtır?

Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi kayıtlarımıza göre telefon numarası 0216 366 60 70 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi Altıntepe Mah. Bağdat Cad. 41/E Maltepe, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Yasemin Çiğ Köfte Ve Pilav Evi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi