Yeşilevler Közde Döner Salonu Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Yeşilevler Közde Döner Salonu

Tam adres bilgisi Bahçelievler Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 66 Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 432 44 74 şeklindedir. Firmality ile Yeşilevler Közde Döner Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yeşilevler Közde Döner Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yeşilevler Közde Döner Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yeşilevler Közde Döner Salonu, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yeşilevler Közde Döner Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yeşilevler Közde Döner Salonu telefon numarası nedir?

Yeşilevler Közde Döner Salonu kayıtlarımıza göre telefon numarası 0322 432 44 74 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Yeşilevler Közde Döner Salonu nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Yeşilevler Közde Döner Salonu Bahçelievler Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 66 Seyhan, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Yeşilevler Közde Döner Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi