Yıldırım Döner Kebap Salonu Adana ilimizin Ceyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Ceyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Ceyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Yıldırım Döner Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Büyükkırım Mah. İstasyon Cad. 97 Ceyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 613 58 59 şeklindedir. Firmality ile Yıldırım Döner Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yıldırım Döner Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yıldırım Döner Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yıldırım Döner Kebap Salonu, Adana Ceyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yıldırım Döner Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yıldırım Döner Kebap Salonu irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Yıldırım Döner Kebap Salonu ile irtibata geçmek için, 0322 613 58 59 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Yıldırım Döner Kebap Salonu detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Yıldırım Döner Kebap Salonu konumu nerededir?

Yıldırım Döner Kebap Salonu konumu Büyükkırım Mah. İstasyon Cad. 97 Ceyhan, Adana adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Yıldırım Döner Kebap Salonu detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Ceyhan > Dönerciler > Yıldırım Döner Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi