Yıldız Aspava Restoran Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Yıldız Aspava Restoran

Tam adres bilgisi İşçi Blokları Mah. 1500. Cad. 9 Odc AVM Dk:15 Balgat, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 284 00 04 şeklindedir. Firmality ile Yıldız Aspava Restoran konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yıldız Aspava Restoran konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yıldız Aspava Restoran konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yıldız Aspava Restoran, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yıldız Aspava Restoran hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yıldız Aspava Restoran irtibat numarası nedir?

Yıldız Aspava Restoran, irtibat numarası 0312 284 00 04 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Yıldız Aspava Restoran detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Yıldız Aspava Restoran nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Yıldız Aspava Restoran İşçi Blokları Mah. 1500. Cad. 9 Odc AVM Dk:15 Balgat, Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Yıldız Aspava Restoran

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi