Yörem Çiğ Köfte Mersin ilimizin Erdemli ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Erdemli ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Erdemli çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Yörem Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Merkez Mah. İbni Sina Sok. 17 Erdemli, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 516 01 33 şeklindedir. Firmality ile Yörem Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yörem Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yörem Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yörem Çiğ Köfte, Mersin Erdemli çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yörem Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yörem Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Yörem Çiğ Köfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0324 516 01 33 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Yörem Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Yörem Çiğ Köfte adresi Merkez Mah. İbni Sina Sok. 17 Erdemli, Mersin ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Yörem Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Erdemli > Çiğ Köfte > Yörem Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi