Yüksel Piknik Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Yüksel Piknik

Tam adres bilgisi Korkutreis Mah. Strazburg Cad. 35 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 230 09 74 şeklindedir. Firmality ile Yüksel Piknik konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yüksel Piknik konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yüksel Piknik konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yüksel Piknik, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yüksel Piknik hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yüksel Piknik iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Yüksel Piknik iletişim numarası 0312 230 09 74 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Yüksel Piknik yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Yüksel Piknik yol tarifi için Korkutreis Mah. Strazburg Cad. 35 Çankaya, Ankara olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Yüksel Piknik detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Yüksel Piknik

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi