Yüreğir Döner Kebap Salonu Adana ilimizin Yüreğir ilçesinde bulunmaktadır. Adana Yüreğir ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Yüreğir dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Yüreğir Döner Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Levent Mah. Girne Blv. 246/A Yüreğir, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 346 25 87 şeklindedir. Firmality ile Yüreğir Döner Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Yüreğir Döner Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Yüreğir Döner Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Yüreğir Döner Kebap Salonu, Adana Yüreğir dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Yüreğir Döner Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Yüreğir Döner Kebap Salonu iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Yüreğir Döner Kebap Salonu iletişim numarası 0322 346 25 87 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Yüreğir Döner Kebap Salonu konumu nerededir?

Yüreğir Döner Kebap Salonu konumu Levent Mah. Girne Blv. 246/A Yüreğir, Adana adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Yüreğir Döner Kebap Salonu detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Yüreğir > Dönerciler > Yüreğir Döner Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi