Zirve Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Zirve Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Cennet Mah. Yahya Kemal Beyatlı Cad. 116/C Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 425 16 11 şeklindedir. Firmality ile Zirve Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Zirve Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Zirve Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Zirve Çiğ Köfte, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Zirve Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Zirve Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Zirve Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0212 425 16 11 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Zirve Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Zirve Çiğ Köfte konumu nerededir?

Zirve Çiğ Köfte konumu Cennet Mah. Yahya Kemal Beyatlı Cad. 116/C Küçükçekmece, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Zirve Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Zirve Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi