Ziyafet Çiğ Köfte Mersin ilimizin Mezitli ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Mezitli ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Mezitli çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Ziyafet Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Akdeniz Mah. Gmk Blv. Sedat Apt. Mezitli, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 357 05 35 şeklindedir. Firmality ile Ziyafet Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ziyafet Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ziyafet Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ziyafet Çiğ Köfte, Mersin Mezitli çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ziyafet Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ziyafet Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Ziyafet Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0324 357 05 35 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Ziyafet Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Ziyafet Çiğ Köfte konumu nerededir?

Ziyafet Çiğ Köfte konumu Akdeniz Mah. Gmk Blv. Sedat Apt. Mezitli, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Ziyafet Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Mezitli > Çiğ Köfte > Ziyafet Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi